Avea Paket Kullanamadım!

Murat B. |

Avea faturalı hattımla seç bağlan ınternet paketi satın aldım. İkinci ay kullanamadım. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım, siz bunu kullanamazsınız dediler paket şartında böyle bir şart olmamasına rağmen. O zaman iptal edip ücretimi iade edin dedim onu da yapamayız dediler, hem parasını alıp hem de kullandırtmıyorlar. 9 senelik Avea kullanıcısıyım bıktım artık.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  07 Mayıs
  13:28

  istedikleri zaman gece bile mesaj atıp bi kampanyayla ilgili 50 kere ararlar ey biz sahipsiz tüketiciler ne bahtsız bir haldeyiz.

 • 14 Mart
  21:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Şubat
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş