28 Ocak 2014

Avea Paket İptal Mesajına Rağmen Paketimi Yenilemiş!

27.01.2014 tarihinde yıkılan pakete olan üyeliğimi sonlandırmak için iptal mesajı gönderdim ve 28.01.2014 tarihinde woops'a üye olarak woops paketinden almak için hattıma yükleme yaptım. Fakat Avea tekrar hattıma yıkılan paket yüklemesi yaptı.

Avea müşteri hizmetlerini aradığımda yıkılan paket iptal mesajının kendilerine ulaşmadığını söylüyor. Fakat ben iptal mesajını gönderdim ve mesaj telefonumda kayıtlı durumda. Ayrıca son bir aydır arkadaşlarıma gönderdiğim 1 mesaj 4-5 kez iletiliyor.

Durumu müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen aynı sorun devam etmektedir. Böyle bir durumda diğer mesajlarımın 4-5 kere iletilip iptal mesajımın iletilememesi çok anlamsız bir durum.

Sinan 229 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Sinan 28 Ocak 2014

    Aradıkta ne oldu sanki bi yardımınız dokundu. Kendi sisteminizdeki hatayı müşteriye mal ediyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön