05 Eylül 2013

Avea Paket Bittiğinde Uyarmıyor!

Avea ; çocuklarımın kullandıkları hatların SMS Paketlerinin süresi bittiğine dair bilgi vermemiş olup, paketin bitiminde standart SMS tarifesi üzerinde faturalandırma yaparak tarafıma 307,54 TL + 442,33 TL iki fatura sunmuştur.Halbuki uyarsa 2 hat için toplam 20 TL karşılığında 2000 - 3000 SMS Paketi verecekti. Avea müşteri hizmetleri cevabı ;efendim sözleşmede yazılıydı paketinizin bitiş tarihini takip etseydiniz.

Murat 24 Okunma

Cevaplar

  • Murat 09 Eylül 2013

    Firmaya güvenerek müşterileri oldum. Maalesef bu büyüklükteki kurumsal firma zannettiğimiz kuruluş biz müşterilerinin bir anlık dalgınlık ve unutkanlıklarından yararlanarak istifade etmektedirler. Firmayı Kınıyorum .

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön