Avea Paket Bitiminde Bilgilendirmiyor!

Gökmen T. |

Ben Avea 'dan aylık internet paketi alırım. Ay biterken Avea' dan mesaj gelir bende yenilerim . 15 Ağustos da paket bittiği halde bildirmediler. Bende sadece 2 dakika kadar internet'e girdim. 20 liradan fazla para kestiler hesabımdan . Müşteri hizmetlerini aradım laubalice cevaplar verdiler. İki kez Avea iletişim merkezine yazdım , cevap bile vermeye tenezzül etmediler. Reklama okadar para harcıyorlar, parasını bizden çıkarıyorlar.

Etiketler :

Personel İnternet/3G Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  14:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  18:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş