Avea Paket Bilgilendirme!

Abdullah G. |

Avea'da herhangi bir paketi kullanıyorsanız, paketle ilgili son 12 saat ayrıntılarını paylaşmıyor yani 12 saat önceki bakiyelerinizi görüntüleyebiliyorsunuz. Bununla ilgili fazla mağduriyet yaşamaktayım örneğin dün internet paketimin 250 MB olduğunu öğrendikten sonra 1 dakika haber sitelerinde gezindikten sonra bir anda internet paketimin bittiği ve extradan hattımda bulunan 25 TL'nin de harcandığı uyarısı aldım ve bunu ilk defa yaşamıyorum ve eminim ki bu durumu yaşayan çok kişi var. Avea istese o andaki bakiyeyi aktarabilir ama bunu söylememek işlerine geliyor. Tüketici hakem heyetine de şikayette bulunacağım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Mayıs
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş