Avea Paket Aşımında Mağdur Ediyor!

Turan K. |

Efendim ben emniyet kamu mega paketi kullanıyorum. Telefonumun internetini kullandığımda bana mesaj olarak 4 gb'lık internetinizin bitmesine 819 megabaytlık internetiniz kalmıştır. Son 12 saatlik kullanımlarınız hariçtir şeklinde mesaj geldi. Sonra 3 saat sonra paketiniz bitmiştir diye mesaj geldi tekrar son 12 saatlik kullanımlarınız hariçtir diye.

Ben şimdi soruyorum neden otomatik olarak internetimi kapatmıyorsunuz da, bizi yanıltarak son 12 saatlik kullanımlarınız hariçtir deyip 1 gün içinde paket aşımı olduğu için 20 TL alıyorsunuz. Avea müşteri temsilcisini aradım 4 gb dolunca otomatik interneti kesin dedim böyle uygulamaları yokmuş.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  13:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Turan K.
  09 Kasım
  12:37

  Avea firması personeli telefonla arayarak telefon internetini GB hakkı dolunca otomatik olarak kapatamayacaklarını firmalarında böyle bir uygulamanın olmadığını belirtmişlerdir. Personelin konuşma tavrına teşekkür ederim ancak firmanın bu uygulamayı bir an önce kaldırmasını sürpriz telefon internet faturasının gelmemesini istiyoruz

 • 05 Kasım
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş