Avea Paket Aşım Bilgilendirme Yapılmadı Faturam Yüksek Geldi!

Devran A. |

Geçen ay yurt dışında paketim olduğu halde ve Avea 270 TL'lik kullanım faturası çıkarılmıştır. Müşteri hizmetleri önce hatayı kabul etmemiş, telefonda saatlerce uğraşmam ve ısrarlarım sonucu, hatayı kabul etmek zorunda kalmışlardı.

Bu ay ise, yeniden, 200 TL'lik bir şok fatura ile tekrar karşılaştım. Bu sefer konu limiti aşımı. Tarife şartlarında açıkça belirtilen %80'lik kullanım dolduğunda gönderilmesi gereken bilgilendirme, mesajı gönderilmemiştir. Sonuna kadar haklı olmama rağmen, kendilerinin şartlara uymamasına rağmen itirazım kabul edilmedi. İki ayda haksız yere 470 TL fatura gönderildi. Haksız ve zorla tahsil edilen bu faturanın iptalini istiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Devran A.
  23 Temmuz
  09:31

  tarafıma sorun olmadığı yönünde dönüş yapıldı. mesaj gönderilmediği halde nasıl sorun yok, anlayan beri gelsin.

 • Devran A.
  22 Temmuz
  12:21

  Sorunum çözülmedi.

 • 13 Temmuz
  17:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş