Avea Özlük Haklarıma Mahrumiyet!

Erman G. |

Ben bir arkadaşıma Avea'dan hat aldım. Memur olduğum için kamu hattı uygundu arkadaşımda rica etti kıramadım. arkadaşım bu faturayı ödeyememiş. Beni iş ve ev adresim belli olmasına rağmen bana haciz değil Ankara 25. İcra kanalıyla maaşıma bloke koyulmuş. Ben o parayı yatırana kadarda blokem çözülmedi ama ben bu arada çok mağdur oldum.

Bana herşeyin yasal olduğunu söyledi Avea'nın avukatı. Eğer bu ülkede geçim standardı varsa bu avukat ne söylüyor haklı mı, haksız mı öğrenmek istiyorum. Sizden sonrada BİMER'e de yazacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  11:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Temmuz
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş