Avea Oyuncuk Servisi Mağdur Ediyor!

Salih T. |

Avea hattıma benim hiç bir yere şifre, telefon numara, onay kodum, sözleşme vs. hiç bir şekilde bilgi girmeden oyuncuk adlı servise üye edildim anında iptal için sms attım. Hiç kullanmadığım bir sistem için benden kesinti yapan Avea'yı ve bana yardımcı olmayan müşteri temsilcilerini şiddetle kınıyorum.

Sorunumun buradan da çözülmemesi dahilinde BTK ve İlçe Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağımı bildirmek istiyorum. Aynı sorunu yaşayan mağdur insanlar lütfen sizde hakkınızı arayın ve hiç kullanmadığınız nasıl oldu da üye olduğunuzu bilmediğiniz sistem için lütfen gerekli mercilere şikayetinizi yapın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih T.
  08 Mayıs
  23:20

  Sorunum çözdülü ve ücreti geri iade ettiler.

 • 29 Aralık
  13:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Aralık
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş