15 Temmuz 2014

Avea "Oyuncuk" Paketiyle Yine Mağdur Etti!

08.06.2014'te Müş. Hiz. aracılığı ile bilgim dışında üye yapıldığım servisi iptal ettirdiğim halde, son faturamda yine Avea beni mağdur etmiştir ve + 70 TL faturaya yansıtmıştır. Ben artık bu servisi iptal ettirmekten bıktım.

Bu hattı Jet Wifi'de kullanıyorum ve içinde takılı kalıyor. Ne mesaj atabiliyorum,ne gelen mesajları görebiliyorum.Servise katılmak için onay vermem imkansız! Bu servise Avea benim hiçbir yere şifre, tel. numara, onay kodum, sözleşme vs.bilgim olmadan üye yaptı.Fatura tutarımın düzeltilmesini istiyorum.

Sorunumun çözülmemesi halinde BTK ve İlçe Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağımı, 2 mevcut Avea'ya ait hatlarımı iptal ettireceğimi bildirmek istiyorum.

Emre 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön