Avea Oyun Sitesine Hattım Üzerinden Ücret Aktarıyor!

Turgut B. |

Firmanızın 5 yıllık hat kullanıcısıyım. Hattım üzerinden Joygame adlı oyun firmasına onayım olmadan para aktarılmaktadır. Bahane olarak oyun hizmeti satın alındığı belirtiliyor. Benim hattım üzerinden başka kullanıcı olup olmadığının kontrol edilmesini ayrıca bu servisin hattım üzerinden iptal edilmesini ve alınan paraların iadesini talep etmekteyim. Tarafıma geçerli bir açıklama yapılmadığında ve belirtmiş olduğum problemlerin çözüm sağlanmaması durumunda noter kanalı ile firmanıza ihtarname çektirmeyi ve Tüketici Haklarına gidip firmanız hakkında şikayette bulunacağım. Tarafıma hattımın kontrolünün sağlanıp bilgi verilmesini rica ederim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut B.
  03 Ocak
  18:08

  arama yapmak içi kontor sıkıntısı çekıyorlar çaldırıp kapatmışlar hala aveanın joy game ortak olduğundan eminim

 • 30 Aralık
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Aralık
  15:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş