30 Mart 2015

Avea Oyun Satın Aldınız!

Bir ay önce numaramı Pttcell'e taşıdım. Pttcell'in sitesindeki uyarı mesajı şudur "Bu servis Avea tarafından sağlanmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Avea sorumludur. " Telefonumun oyun menüsü çeşitli oyunlarla yüklenmiş 3 yaşındaki çocuk tıklayınca oyun satın aldınız hesabınızdan 12 TL kesilmiştir diye mesaj geldi. Bir şey satın almanın belli kuralları vardır, sizden 14 liralık tarife dışında bir talebim yoktur hattımı bu tip durumlara karşı kapatınız aksi halde dava yoluna başvuracağım bilginize.

Onur 651 Okunma

Cevaplar

  • Onur02 Nisan 2015

    Neden muhatap almadığınızı merek ediyorum Pttcell'in servis sağlayıcısı siz değil misiniz? Oyun satın aldınız hesabınızdan para çektik diyen siz değil misiniz?

  • Onur31 Mart 2015

    Hep birlikte cevabınızı bekliyoruz, eğer bir şey satın almak istersem talebimi sunar ücretini uzatırım. Bu yaptığınız irade dışı işlemdir hukukta da bir tabirle karşılığı mevcuttur.

  • Onur30 Mart 2015

    14 liralık tarife kullanacağım ve sizden 12 liralık oyun satın alacağım mantığınız böyle bir şeyi nasıl uygun görüyor anlamadım! Aynı şeyi eşimin hattına da yaptınız sabır testi mi yapıyorsunuz artık durun rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön