Avea Oyun Satın Aldınız!

Onur Çağdaş D. |

Bir ay önce numaramı Pttcell'e taşıdım. Pttcell'in sitesindeki uyarı mesajı şudur "Bu servis Avea tarafından sağlanmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Avea sorumludur. " Telefonumun oyun menüsü çeşitli oyunlarla yüklenmiş 3 yaşındaki çocuk tıklayınca oyun satın aldınız hesabınızdan 12 TL kesilmiştir diye mesaj geldi. Bir şey satın almanın belli kuralları vardır, sizden 14 liralık tarife dışında bir talebim yoktur hattımı bu tip durumlara karşı kapatınız aksi halde dava yoluna başvuracağım bilginize.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Çağdaş D.
  02 Nisan
  12:43

  Neden muhatap almadığınızı merek ediyorum Pttcell'in servis sağlayıcısı siz değil misiniz? Oyun satın aldınız hesabınızdan para çektik diyen siz değil misiniz?

 • Onur Çağdaş D.
  31 Mart
  15:03

  Hep birlikte cevabınızı bekliyoruz, eğer bir şey satın almak istersem talebimi sunar ücretini uzatırım. Bu yaptığınız irade dışı işlemdir hukukta da bir tabirle karşılığı mevcuttur.

 • Onur Çağdaş D.
  30 Mart
  12:05

  14 liralık tarife kullanacağım ve sizden 12 liralık oyun satın alacağım mantığınız böyle bir şeyi nasıl uygun görüyor anlamadım! Aynı şeyi eşimin hattına da yaptınız sabır testi mi yapıyorsunuz artık durun rica ederim.