Avea Oyun Oynandığı Gerekçesiyle 567 TL Fatura Geldi!

Ferahaddin Y. |

Biz ailece Avea kullanıyorduk. Bizde 7 adet Avea hattı bulunmaktaydı. 1932 doğumlu babamda (81 yaşında) adıma kayıtlı faturalı hat vardı. Kendisi fazla görüşme yapmıyor. Her ay kendisine 18-25 lira arası fatura geliyordu. En son kendisinin telefonu aramalara kapandı.

Bankaya gidip telefonun faturası ödemeye çalışınca şok oldum. 567 lira fatura gelmiş. Faturayı yatırmadım. İşyerime gelip müşteri hizmetlerini aradığımda bana söylenen şu oldu. Oyun oynanmış ve karşılığında şifre indirilmiş dediler. Kardeşim o şifreler alındı veya alınmadı. Siz niye bu içerikleri sağlıyorsunuz? Bugün diğer operatörlerden teklif alacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  11:00

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş