Avea Otomatik Sms Yapıldı İptalini İstiyorum!

Merve D. |

Sinirle yazıyorum.İptal mesajını göndermiştim ancak iptal olmamış . 50558**** nolu Avea kullanıcısıyım.Ben tek numaraya konuşma tanımlamak için kontör yükledim.İlk yüklediğimde sms yapmadı.Tekrar kontör yükledim.Bu seferde otomatik sms yaptı.Memnuniyetim açısından iptalini yada bana 10 tl yüklemenizi istiyorum. Ben 553317**** nolu abone ile 2 bin dakika tek numara konuşma oluşturmak istiyorum. Avea bunu düzeltmezse başka oparatöre geçeceğim.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  20:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Şubat
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş