20 Temmuz 2015

Avea "Otomatik" Paket Yenileme!

Paketimin son gününde Avea'dan hattımda yeterli TL bulunduğu takdirde paketimin otomatik olarak yenileceğine dair şahsıma gelen mesaj üzerine kesintisiz internet kullanımı yapabilmek amacıyla, hattıma TL yükledim lakin ertesi sabah Avea'nın "otomatik" kelimesinin kavramını üç kuruşluk kar için deforme etmesiyle, kalktığımda hattımda ne TL kalmıştı ne de paketim yenilenmişti. Müşteri hizmetlerini aradığımda da gerek o anda gerek şikayet üzerine gelen geri dönüşlerde de ortada bir sorun olmadığına karar verilmişti, bu arada alabildiğine rahat tavırlarıyla çağrı merkezi çalışanlarına teşekkür ederim.

Erol 159 Okunma

Cevaplar

 • Erol26 Temmuz 2015

  Şablon mesajlarla sorun çözülmüş havası vermeniz gereksiz. Amacım sizden cevap almak değil olur da 1 kişinin tuzağınıza düşmesine engel olurum düşüncesi. Paket yenileme işleminin yapılma aralığı 12 saate kadarmış. o süreçte hiçbir yere erişmemeliymişiz. Hayat değişir Avea'yla!

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Temmuz 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Erol25 Temmuz 2015

  Paket yenileme işleminin yapılma aralığı 12 saate kadarmış. o süreçte hiçbir yere erişmemeliymişiz. Hayat değişir Avea'yla derken ipin ucunu bu denli kaçıracaklarını tahmin etmemiştim.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön