Sefanur K. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim sorunlarım cözülmüştür.

Avea Otomatik Ödeme Talimatım Sistemde Görünmüyor!

Sefanur K. |

Ben 4. aydır Avea faturalı hat kullanıcısıyım. Son 3 aydır Avea'dan vermiş oldugum düzenli otomatik ödeme talimatım var. Müşteri hizmetleri bu 4 ay içerisinde inanın ki 200 kere aramışımdır. Sadece cihaz kampanyasından yararlanmak için bana her defasında 3. ay sonra telefon alabilirsiniz otomatik ödeme talimatıyla dediler.

Şuan Avea bayisine gidiyorum telefon alamazsınız diyorlar neden diyorum sistemde çıkmıyor diyorlar Müşteri hizmetlerini arıyorum, bana bayinize söyleyin aktivasyon merkezinizi arasın diyorlar. Bayi aktivasyonu arıyor; aktivasyon diyor ki müşteri müşteri hizmetlerini arasın kayıt yaptırsın Avea'da bu konuyu çözecek kimse yok mudur bu nedir ya!

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  14:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Sefanur K.
  07 Mayıs
  13:59

  Teşekkür ederim sorunlarım cözülmüştür.

 • 07 Mayıs
  10:22

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş