Avea Otomatik Ödeme Talimatı!

Erkan Ş. |

Yıllar öncesinde İş Bankası üzerinden mevcut Avea hattıma bir otomatik ödeme talimatı oluşturmuştum. Daha sonrasında yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılında İş bankası hesabımı tamamen kapattım. Şu an yeni bir bankada hesap açmış durumdayım fakat bu bankadan Avea numarama otomatik ödeme talimatı oluşturamıyorum. Oluşturmak istediğimde bu hatta tanımlı başka bir bankadan otomatik ödeme talimatı mevcut şeklinde bir uyarı alıyorum ve her ay gelen otomatik ödeme talimatınızla faturanız ödenememiştir mesajından da bu bankanın İş bankası olduğunu anlıyorum. İş Bankası ile herhangi bir bağım olmamasına rağmen bu durumu Avea'ya anlatamıyorum. Mevzu ile ilgili günlerdir uğraşmama rağmen bir sonuç alamadım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  13:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ekim
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş