11 Şubat 2014

Avea Operatör Değişikliği Sonra Fatura Yansıttı!

Yılbaşından hemen önce operatörümü değiştirerek Avea'dan başka bir taşıyıcıya geçtim. Garip olan şey ise diğer taşıyıcıyı kullanıp aynı kullanım dönemi için Avea'dan da fatura almam. Avea'nın faturasında belirttiğine göre - ki yanlış bilgidir, kanıtlanabilir - 27.12.2013 ve 26.01.2014 tarihleri arasında tamamen kendi müşterileriymişim gibi tam ücretle fatura gönderilmiş.

Öte yandan sorunun çözümü için bayilerinden hangisiyle konuşsam "O son fatura, mecbur ödeyeceksiniz, hemen çekelim" gibi diyaloglarla karşılaştım. Bu kadar müşteri memnuniyeti odaksız çalışmayla ilk defa karşılaştım uzun süredir. Kullanmadığım bir servisin ücretini ödemeyeceğim ve çözüme ulaşmazsa yasal yollara başvuracağım.

Özgür 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Özgür12 Şubat 2014

    Bugün Avea müşteri hizmetleri tarafından arandım. Hala ısrarla o son faturanız ödeyeceksiniz demekteler. Ben de ödemeyeceğimi yasal yollara başvuracağımı belirttim. Bu kadar mantıksız bir düzen görmedim. Faturalarıma bakıyorum, fatura almadığım, eksik ücret ödediğim bir dönem var mı diye o da yok. Hepsini zamanında düzenli ödemişim kuruşu kuruşuna. Hala ısrarla kullanmadığım dönemin faturasını istiyorlar. Ayıptır yahu. Yani akıl var izan var. Müşteri odaklı çalıştığınızı sakın söylemeyin bana. Bundan sonra ne Avea'nın ne de bayiinin yanından geçerim. Gereken tüm mecralarda gerek sosyal gerek yasal her yerde bu haksızlığı dile getireceğim. Bundan emin olabilirsin. Tuttuğunuzu yolmakla (ya da yolmaya çalışmakla) kurumsal şirket olunmadığını umarım bir gün tüm operatörler, özellikle de Avea anlayacaklar. Sloganlarında da dedikleri gibi "Hayat değişir Avea'yla". Evet hayatım değişti, sinir stres sahibi yaptınız beni olmadık yere!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön