16 Mayıs 2013

Avea Operatör Değişikliği Hala Gerçekleşmedi!

8 mayısta operatör değişikliği için Sakarya çark caddesi Avea bayisine başvuru yaptım. 3-6 gün arasında değişimin olacağını beyan etmelerine ve 7 gün geçmesine rağmen hala bildirim mesajı dahi gelmedi. ( ki mesajdan sonra iki gün daha bekleniyor. ) Şu an eski operatörümde dakika olmadığı için telefonumu kullanamıyorum. iptal için bayiyi aradım, iptalin mümkün olmadığını söylediler.

( Ayrıca 19 tl lik bir tarife önermişlerdi. Müşteri hizmetleri o tarifenin süresinin geçtiğini, tarifenin ücretinin arttığını söylüyor. )

Emrah 40 Okunma

Cevaplar

  • Emrah18 Haziran 2013

    cevap doğru değil. bana ulaşıldı. müşteri hizmetleri yetkilisi bana, bayinin başvuru formlarında değişiklik yapmış olabileceğini, böyle düşünüyorsam suç duyurusunda bulunabileceğimi ama kanıtlama imkanımın olmamasından dolayı gereksiz olacağını konuştuk. Allahlarından bulsunlar dedim kapattık.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.05.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize SMS gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön