Avea Operatör Değişikliği Faturası!

Onur Ö. |

Avea olan hattımı 24/03/2013 tarihinde başka operatörün kampanyasından yararlanmak için taşıma yaptım hattım 27/03/2013 tarihinde yeni operatörüm ile açıldı açılış saati gece 04 civarları idi. fakat mart ayı faturam nisan ayında Avea dan ödemesini gerçekleştirdim borcum kalmadı. iki hattım vardı iki faturayıda kapattım benim taşıma işlemim hesap kesim tarihini 1 gün bile geçmediği halde mayıs ayı mailimde Avea ya ait fatura gördüm müşteri temsilcisini aradığımda hep kesim tarihinden sonra taşıma olmuş dedi ve bu kullanmadığım ayı fatura olarak ödemem gerektiğini söyledi kendisine yasal işlemlerde bulunacağımı söyledim şikayet oluşturdu fakat hala aramadılar. Şimdi 2 hattıma fatura geldi.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  12:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş