Avea Online Sistemin ve Sesli Yanıt Sistemin İşlememesi.

Müjde K. |

Ne yazık ki bende Avea mağdurlarından biri olarak, Avea faturamı ödemeye çalışıyorum, online işlemlerde ne zaman bir işlem yapmak istesem sistemde bir hata ile karşılaşıyorum, çağrı merkezinde ise müşteri temsilcisi arkadaşlar sesli yanıt sistemine aktaramıyor, uzun zaman telefonda bekletip, bir başka müşteri temsilcisine aktarıyor; sistemde hata oluştuğunu belirtiyor ve bu hata ile sürekli karşılaşarak faturamı yatıramıyorum, üstelik faizli ödemeye mecbur kalıyorum. Avea hattımı kapattırmak için ne yazık ki bu sistem hatalarının giderilmesini bekliyorum Ayrıca telefonda konuşan arkadaşların çoğu ukala ve ne iş yaptıklarını unutuyorlar maalesef! !

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  10:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Temmuz
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş