Avea Online İşlemlere 4 Defa Giriş Yaptığıma Dair Mesaj Geldi!

Kenan G. |

27 Haziran tarihinde online işlemlere 2 kez aynı bilgisayardan aynı IP ile giriş yaptım. Tarafıma aynı gün farklı zamanlarda 4 defa online işlemlere giriş yaptığıma dair mesaj geldi. Ben de Avea'yı arayarak acaba başka birileri tarafından giriş yapılıyor olabilir mi diyerek kendi IP'mi belirttim. Kendilerinden Log'lara bakarak benim verdiğim IP'den farklı bir giriş olup olmadığını öğrenmek istediğimi belirttim.

Her gün sabah 8'e doğru mesaj geldi incelenmektedir size dönüş yapılacaktır şeklinde. Bugün de (2 Temmuz) cevabı öğrenmek için bizi arayın diye mesaj geldi. Aradığımda ise şifreyi kimseyle paylaşmazsam başkasının giriş yapamayacağını söylediler! Tebrikler Avea! Büyük başarı!

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Kenan G.
  03 Temmuz
  11:03

  Ayrıca her gün ama her gün 4441500 numaradan aranıp sürekli internet vs reklamı yapan aveayı bir kere de sıkıntımıza yanıt vermek için aramaya davet ediyorum. Sorununuzun çözümü için bizi arayın demekten başka..

 • Kenan G.
  02 Temmuz
  22:18

  Zaten 5 gün incelediniz. Evet ya da Hayır diyebileceğiniz soruna ilişkin müşteri temsilcilerinizden defalarca duyduğum ve zaten bildiğimiz yanıtı verdiniz. Sonuç olarak vermiş olduğunuz yanıt kurumsal kimliğinize yakışmadı! Umarım daha fazla özen gösterirsiniz!

 • 02 Temmuz
  18:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş