Avea Online İşlemlerde Yanlışlıkla Numara Değişikliği Yaptım.

Enes Ç. |

Online işlemlerdeki numara değişikliği bölümünden yanlışlıkla değiştir butonuna tıkladım, birçok yerde bulunan onayla butonunun eksikliğinden dolayı mağduriyete uğrayarak numaram anında değişti ve akabinde Avea Trabzoncell kullanıcısı olmam nedeniyle müşteri hizmetlerini aradım. Yalnız müşteri hizmetleri eski numaramı alamayacağımı belirtti. Kamu görevlisi olmamdan dolayı eski numaramın birçok kurum tarafında bulunması dolayısıyla eski numaramın bana tekrar verilmesi için şikayetimi ilettim ve bekliyorum. Sorunumun çözümü için Avea yetkililerinden bir an önce bana olumlu dönüşlerini bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ocak
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş