03 Mayıs 2014

Avea Online İşlemler Numara Değiştir Uygulamasından Yararlanamıyorum!

4 gündür Avea online işlemlerden numaramı değiştirmeye çalışıyorum.Beğendiğim numarayı seçme işlemini gerçekleştirip yeterli bakiyem olmasına rağmen devam et dediğimde "İşleminiz gerçekleştirilemiyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." uyarısı alıyorum.

Avea müşteri hizmetlerini bunun üzerine aramama rağmen bunun sistemsel bir sorun olabileceğini ve bana daha sonra tekrar denemem gerektiğini, eğer istersem kendilerinin bana sistemde gördükleri 2 numaradan birini verebileceklerini söylediler.

Peki iyi güzelde ben beğendiğim numarayı internet online işlemlerden almak istiyorum.Bu arada avea.com.tr de görünen numaralar satılmış olmasına rağmen hala orada gösteriliyor. Avea mağduriyet yaşatma!

Onurcan 457 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön