Avea Online İşlemler!

Uğur T. |

Eylül 2014 tarihli 172 TL tutarındaki faturamı VAKIFLAR BANKASI ATM kanalı ile ödemesini yapmama rağmen online işlemlerde eylül dönemine ait fatura bilgisi yer almamakla birlikte ödemiş olduğum tutar ve o döneme ait bilgiler dekontlar görünmemektedir. Konuyla ilgili Avea müşteri hizmetleri 500 numarasında yapmış olduğum görüşme neticesinde olumlu sonuç alamamaktayım. Gerekli işlemlerin yapılıp tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla talep ederim.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  09:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Uğur T.
  27 Eylül
  14:27

  Müşterileri yanıltıyor aldatıyor

 • 20 Eylül
  11:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş