12 Kasım 2014

Avea Onaysız Üyelik Ve Haksız Ücretlendirme!

İnternet kullandığım esnada kahve falı sitesinde İmüneccim'in reklamına kaza ile dokundum ve hemen üyelik başlattılar. Anında 5698'é mesaj atarak üyeliği iptal ettim fakat faturamda 59 TL üyelik ücreti kesildiğini öğrendim.

Avea müşteri hizmetleri ise bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu haksız ücretlendirmenin düzeltilmesini istiyorum. Üyelik 30 eylül 2014 tarihinde saat:12:44'te oldu ve iptal edildiğine dair mesajda aynı tarihte saat:12; 50 de tarafıma ulaşmıştır. Mesaj; İMüneccim paketiniz iptal edilmiştir. Lütfen biran önce bu hata düzeltilsin.

Yusuf 178 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı20 Ocak 2015

  Avea 40 TL'lik geri ödemeyi sonunda yaptı. şikayetvar ada ayrıca teşekkür ederim.

 • Yusuf 03 Ocak 2015

  Avea 40 TL'lik geri ödeme yapacağını fakat bunu parçalı yapacağını belirtti. İlk ay 5 TL faturadan düşüldü fakat ikinci ay indirim uygulanmadı. Tekrar aradık cevap bekliyoruz. Ben toptan ödedim, onlar parçalı ödüyor. Herhalde çaktırmadan hesap kapatılmaya çalışılıyor.

 • Yusuf 16 Kasım 2014

  AVEA yı uzun yıllardır kullanıyordum 10 yılı aştı çekmediği yer çok olmasına rağmen kullandık, ama bu haksız ücretlendirilmede hiçbir düzeltme yoluna gitmedikleri için 100 yılda kullanmış olsam zerre kadar değeri yok bizim için.

 • Yusuf 16 Kasım 2014

  Hiç umurlarında bile olmadı.Sadete kendi aldıkları parayla ilgileniyorlar.En kısa zamanda hattı kapatmayı düşünüyorum. Müşterinin hakkını korumuyorlar.rasgele adamın birileri bir tuzak kuruyor,oturduğu yerden bizi soyuyor.AVEA da buna çanak tutuyor.Nede olsa onlar hizmet içi bedeli diye komisyonlarını alıyorlar.Hangi hizmetse o ben bilmiyorum.Bu ücret karşılığı bir hizmet almadım ben.Arenk adli yoldan hakkımı arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön