Avea Onaysız Sofraklup Üyelik Ücreti!

Evin E. |

Geçen hafta sehven tıkladığım bir link nedeniyle cep telefonu faturama 14 TL yansıtıldığını öğrendim. Aradığımda faturam kesilmeden yardımcı olunamayacağı iletildi. Ancak daha sonra gelen bir mesajla her hafta yenileneceğini fark ettim. Bu durumda faturam kesilene dek 42 TL ödeme yapmam bekleniyordu. Üyelik iptali içinde ek ücret alındığı konusunda bir uyarı olmasına rağmen mecburen iptal ettim. Faturamda yaşadığım bu sorunun giderilmesini istiyorum. Nasıl olur da Avea faturama yansıtılacak bir ödeme için onay mesajı ya da benzeri bir şey istemez! Ve nasıl olup iptal için ücret alınır!

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  16:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş