Avea Onaysız Mobil Ödeme Yapıyor!

Sezin A. |

Bir gece telefonumdan internette gezinirken bir siteye Üye olmayı onaylayarak hattımdan mobil ödeme ile 49,90 tl çekildi.Üstelik mobil ödeme servisim kapalı iken. Küçük kızım olduğu için, online işlem merkezinde mobil ödeme servisimin kapalı olduğunu hep kontrol ederim.Ayrıca ödeme öncesinde Avea bana "hattınızdan 49,90 tl çekilecek onaylıyor musunuz"" şeklinde ya da buna benzer hiç bir uyarı gönderilmedi. Hemen ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir ödemenin görünmediği söylendi. Bir sonraki fatura döneminde ise Fatura epey bir kabarık geldi ve mobil ödeme göründü. Ödemenin yapıldığı numarayı verdiler fakat orada da saatlerce telefonda beklediğim halde karşıma kimse çıkmadı.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  22:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Temmuz
  12:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş