Avea Onaysız 56 TL Hizmet Bedeli Yansıttı!

Dilek G. |

Mobil icra linki aidatı, yaklaşık 1,5 yıldır Avea kullanıcısıyım. Yaşadığım sıkıntıyı iletmek istiyorum. 1 gün önce telefonuma SMS yolu ile gelen"mobil icra linkini"tıkladıktan sonra gönderilen şifreyi girdim. Daha sonra konu hakkında hiçbir detay verilmeden ve kesinlikle onayıma sunulmadan benden 56 TL hizmet bedeli kesildiği tarafıma yine SMS ile bildirildi.

Konunun hassasiyetine dayanarak Avea müşteri hizmetlerini arayarak itiraz yoluna başvurdum. Fakat müşteri hizmetlerindeki görevli bana"Avea'nın bu konuda yapacak bir şeyi olmadığını"söyledi.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  08:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş