Avea Onayım Olmadan Ücretli İçerik Servisleri Mesajları Geliyor!

Gökay Y. |

5517340** nolu Avea jet kullanıcısıyım,her ay düzenli olarak 31.0 lira gelen faturam içerik servisleri mesajlarından dolayı yüksek geliyor,önceki aylarda da aynı sorunu yaşamış ve bu mesajların iptalini sağlayıp bu mesajların ücretini iade etmiştiniz,onayım olmadığı halde içerik mesajları tekrar neden geliyor ve fazla fatura ödemek zorunda kalıyorum? İçerik mesaj alımının iptalini ve ücretinin iadesinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Para İadesi İçerik Sağlayıcı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  17:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Haziran
  13:35

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş