Avea Onayım Olmadan Tarife Değişiliği Yaptı!

Ayşe H. |

Uzun yıllardır Avea kullanıcısıyım. Taahhütlü tarifeye tabiyim. Tarife değişikliği için Avea bayisine gidip yardım istedim. Çalışan arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştılar fakat benim isteklerim karşılanmadı. Hattımın kapatılmasını talep ettim ve işlem süresini beklerken hattım aramalara kapatıldı ve tarifem benim onayım olmadan değiştirildi.

Avea kurumdan ve çalışanlardan şikayetçiyim. Kullanıcı onayı olmadan tarife değişikliği yapma hakkına sahip değilsiniz ve telefonla bağlandığımızda müşteri hizmetleri hiçbir şekilde sorunu çözemedi ve yardımcı olamadı.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  16:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Eylül
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş