13 Eylül 2013

Avea Onayım Olmadan Flycell'e Para Aktarıyor!

09/09/2013'te 0538 845 . . . . numaralı telefonuma 25 TL karşılığı yüklediğim dakikalar bilgim ve onayım olmadan Avea tarafından Flycell'e aktarıldı.

Avea müşteri hizmetlerini aradığımda özel uygulama Flycell'e paranın aktarıldığını öğrendim. Konunun bilgim ve onayım dahilinde olmadığını bildirdim ama operatör ile alakalı olmadığını ve yapabilecekleri bir şey olmadığını bildirdiler.

Operatör müşterisinin mağduriyetine engel olması gerekirken kılını bile kıpırdatmadı. Özel uygulama sitesi aboneliğin iptalini yaptığını bildirmesine rağmen Avea halen üyeliğin aktif olduğunu söylüyor ve mağduriyetin devamlılığına engel olmuyor. Toplam 100 TL dakika karşılığı bedelin tarafımıza iadesini istiyorum.

Ozan 30 Okunma

Cevaplar

  • Ozan 30 Eylül 2013

    çözüm yok. flycell bile daha çözüm odaklı yaklaştı ve müşteri memnuniyeti adına para iadesi gerçekleştirdi.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön