Avea Onayım Olmadan Fixmobi Paketine Üye Yapıldım!

Özgür P. |

Avea 02.08.13 tarihinde bir mesaj göndererek Fixmobi paketine haftalık 10 TL ücretle üye yapıldığımı belirtti fakat ben böyle bir paket için başvuru yapmadım. İptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerini aradığım için ücret ödeyeceğim.

Müşteri hizmetlerindeki bayan eğer ücretsiz bir oyun oynamış yada bir internet sayfası kullanmışsam bilgilerimin buradan temin edilmiş olabileceğini belirtiyor ki bu daha vahim bir durum. Benim bilgilerimi başkası alıp ben gibi Avea'ya başvuru yapabiliyorsa başımıza daha kötüleri gelebilir.

Avea müşterileri korumuyor. Daha komiği müşteri hizmetleri bu paket bizimle alakalı değil diyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  08:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş