Avea Onay Alınmadan Faturama 14 TL Ücret Yansıtıldı!

Pınar E. |

Toplantıda olduğum sırada önce 9230'dan "Avea mobil ödemeniz gerçekleştirildi" diye bir mesaj aldım. Hemen sonrasında 6662'den "şifaklub aboneliğiniz başladı. Hattınızdan 14 TL/7 günlük abonelik ücreti alındı" şeklinde ikinci bir mesaj aldım. Bunun üzerine 4441500 no.lu Avea hattını arayarak haberim olmadan yapılan bu işlemin iptalini istedim. Ancak tatmin edici bir cevap alamadım. Bu mesajların nereden geldiği, neden geldiği, üyelik yapıldıysa iptal edilip edilmediği vesaire Hiçbir bilgi verilmedi.

Benden onay istenmeden, hatta haberim bile olmadan tahsil edildiği belirtilen ücretin derhal iadesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar E.
  07 Kasım
  12:24

  Bana hiçbir dönüş yapılmadı

 • Pınar E.
  24 Ekim
  11:58

  Telefonum sürekli açık, herhangi bir arama olmadı. Aynı şekilde SMS de gönderilmedi.

 • 23 Ekim
  12:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  01:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş