Avea Ölüm Nedeniyle İptal Olan Hat İçin Ceza Ücreti Alınıyor.

Hakan Deniz Ö. |

Annemi yaklaşık 1 ay önce kaybettik. Bugün hat iptali için gittiğimiz Avea Bayisinden toplam borçta yaklaşık 24 liralık hat için verilen taahhüt şartı bozulduğu için ceza ücreti ödememiz isteniyor. Müşteri hizmetleri'ne telefon açarak bilgi aldım. Prosedürlerinde ölüm ile ilgili herhangi bir şey olmadığını ve ölüm olsa bile bu cezanın alındığını söylediler. Bu nasıl bir saçmalıktır. Taahhüt imzalattığınız sözleşmelerde bu süre boyunca ölmemeniz gerekmektedir gibi bir madde var ve bu bizim gözümüzden mi kaçtı acaba? Ödenecek ceza miktarını geçtim, ölüm üzerinden para kazanmak nasıl bir anlayıştır?

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş