Avea Olmayan Taahhüdün Bedeli!

Hakan A. |

Avea'ya yaklaşık 5 aydır faturalı hatla geçiş yaptım. Geçtiğim günden beri hiçbir zaman memnun olmadım. Her hizmet için extra para talebinde bulunuyorlar. Geçiş yaptığım aydan itibaren hiçbir ay geçiş yaptığım ücreti ödemedim, her ay 35 TL'lik tarife yerine 70 TL ve üstü para ödedim. En son hiç konuşmadığım ayda 89 TL geldi.

Ben Vodafone'a geçtim Avea'ya geçerken özellikle taahhüt vermedim üstüne basa basa bunu söyledim Bursa Bağlarbaşı bayisinde bu geçişi yaptığımda üstüne basa basa taahhüt vermiyorum dedim. Şimdi Vodafone'a geçtim diye bana 164 TL taahhüt verdiğimi iddaa ederek para talep ediyorlar. Bu problemi çözün.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  15:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hakan A.
  28 Ağustos
  15:02

  ne bu şimdi ne beni aradınız ne sordunuz böyle mi çözüyorsunuz

 • 20 Ağustos
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş