Avea Olmayan Kampanyanın Mesajını Atıyor!

Mücahid K. |

Dün bana Avea'dan fırsat başlıklı size özel diye bir mesaj geldi. Mesajda belirtilen kodu belirtilen numaraya gönderdiğimde 3 tl karşılığı her yöne 2000 sms alabileceğim söyleniyordu. Bugün mesajda denilenleri yapmama rağmen avea'dan bana kampanyaya kaydınız bulunmamaktadır mesajı geldi. Madem kampanyadan yararlanamayacağım neden fırsat mesajı atıyorsunuz? Bu sizin kurumsallığınıza yakışıyor mu?

Etiketler :

Kampanya/Promosyon SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  22:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mücahid K.
  01 Mart
  16:50

  avea'dan beni aradılar ve bu mesajların otomatik tanımlandığını gelen mesajı okumamı istediler. daha sonra çağrı merkezindeki şahıs hattım için 3 tl karşılığında 2000 sms'i tanımladı. müşteri memnuniyeti anlayışı güzel fakat bu fırsat mesajlarında biraz daha dikkatli olsalar da bizi uğraştırmasalar daha güzel olur.

 • 27 Şubat
  15:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş