Avea Olmadık Ücretler Yansıtıyor!

Tarık E. |

22 Ekimde telefonuma virüs benzeri programlar olabileceğini düşünüp fabrika ayarlarına döndürüp telefonu kapayıp açtık. Bir sms 5 TL ücret faturaya yansımıştır yazdı. Hemen müşteri hizmetlerini aradık. Mobil ödeme ile bir program aracı olarak 5 TL'lik hizmet alımı olduğunu yazan sms'i bildirdik. Ancak Avea müşteri hizmetleri bir şey yapılamayacağını başka bir firma ödeme aldığını söylemesiyle iyice şaşırdık.

Biz internet bankacılığını kullanan insanlar olarak bir ödeme yapılması için 5-6 değişik güvenlik ten geçerek şifreler onaylardan sonra ödeme yaparken bu kadar basit bir şekilde bir ücretin hiç bir onayım olmadan faturaya yansıtılmasını kabul etmedik. Ancak hiç bir şekilde olumlu cevap almadık. Davacıyız.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  13:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Kasım
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş