10 Eylül 2013

Avea Ödenmiş Faturanın Ödenmediğini İddaa Ediyor!

Yaklaşık 1 yıldır düzenli ödensin diye kredi kartımdan ve hem de Avea bayisinden otomatik ödeme talimatı verdiğim telefonum (531301***) un faturası ağustos ayında da ödenmiş. 78 TL olan faturanın ödenmediği ve hattın kullanıma kapatılacağı bilgisi SMS ile verildi.

Bende ödemenin yapıldığı tarihi ve provizyon numarasının bir dilekçe ile bildirdim. Bu bilgi olmasına rağmen slip veya dekont talepleri oldu. Sanal bir kredi kartı işleminin slibi olur mu ? Bu bir banka havalesimi ki dekontu olacak? Dekont ve slip diye ısrar ettiler. Banka "sizin ekstrenizde bu görülüyor ve bu ödeme bilgisi olarak yeter" diyor. Bunu gönderdim, ancak yeterli görülmedi. Bu nasıl iştir ?

Ali 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ali 11 Eylül 2013

    Defalarca müşteri hizmetlerinizi aradım. Hatta ilgili numaraya imzalı ve provizyon numarası olan fax da çektim. Halen daha ödenmedi denince bir bayinize gidip kredi kartı ekstresinde ödenmiş olduğunu kanıtladım ve bu ekstreyi de dilekçe ile yeniden fax çektiler. Süreçlerinizin çok kötü olduğu açık ve net değil mi? Bu aveaya yakışıyor mu?

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön