Avea Ödenmiş Faturam Sistemde Görünmüyor!

Mustafa Y. |

551248**** nolu Avea Fenercell Vodemimin kullanım faturasını ödediğim halde son ödeme tarihi geçtiği gerekçesi ile hattım kullanıma kapanmıştır. Kredi kartımın ekstresini bankadan aldım ekte bir dilekçe ile faksladığım halde üç haftadır hak mahrumuyum. 2 defa telefonla müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir sonuç alamadım acaba benim faksımda incelemeye alındı mı ki? Çünkü en kolay cevap incelemeye alındı.

Etiketler :

Bilgilendirme Online Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  10 Mart
  23:42

  26 şubat 2014 tarihli yazıma cevap istiyorum lütfen duyarlı olun

 • Mustafa Y.
  26 Şubat
  22:29

  sayın avea yöneticileri:yedi aydır fenercell modeminizi kullanıyorum.bana taahüt edilen modeminizin ulaşım hızı 7.2 mb olarakyazılı bu süre zarfında bırakın 7.2 mb yi ben daha 3 mb la bağlandığımı hatırlamıyorum.bu nasıl bir ticaret anlayışı niye bu insanlar yapamayacağı şeyi taahüt ederler niye bizim memleketimizde kalite düşük,yani insanlar niye böyle aldatılıyorlar,şu anda avea verici baz istasyonu kuş bakışı 500 mt.benim bilgisayarım345 kbit lerampa çıkar gibi şu satırları size ulaştırmak için yarım saatim geçti.üstelik ekranın sağ üst köşesindeki 3G oldu 2.5 G bu nedir acaba?

 • Mustafa Y.
  24 Kasım
  21:57

  beni aradılar benden banka bilgilerim istendi.ekstreyi kabul etmiyorlar.müşteri hizmetleride eksre ve dilekçe fakslayın dedi.sorunun çözümü aşamasında bilgi eksikliğivar.ayrıca banka bilgilerimi nasıl bir telefon görüşmesiyle güvenerek verebilirim.üstelik müşteri hizmetleri birimi sadece dinliyor.sorun çözülmüyor.

 • 24 Kasım
  17:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa Y.
  11 Kasım
  22:10

  sorunum çözülmedi.sisteminiz çözümsüz çünki benden banka özel bilgilerim soruluyor bu sorunun cevabını vermem hukuken aykırıdır.ben delil olarak ekstremi üç defa biriminize faksladım .lütfen hatanızı düzeltiniz.

 • 17 Ekim
  16:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş