Avea Ödenmiş Faturam Ödenmemiş Görünüyor.

Ümran T. |

Yaklaşık 8 yıllık Avea müşterisiyim ve son bir yıldır faturalı hat kullanıyorum. Geçen ay ödemiş olduğum faturam sistemlerinde ödenmemiş göründüğü için bugün hattım görüşmeye kapatıldı. Elimde ödeme dekontum olmasına rağmen hattımın açılması için gerekli işlemler fatura ve dilekçeyi faksladıktan sonra 48 saat içinde yapılacakmış. Ödediğim bir fatura için 3 gün hatta belki daha fazla hattımla görüşme yapamayacağım.

Ayrıca geçen 1 ay içerisinde ödenmediğini iddia ettikleri fatura tutarım için herhangi bir uyarıda da bulunulmadı. İşlem bittikten sonra hattı iptal ettireceğim. Böyle bir şey görmedim ben! Kendi hataları yüzünden günlerce mağdur olacak olmam da cabası!

Etiketler :

Online Fatura Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  14:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Şubat
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş