05 Nisan 2013

Avea Ödenmeyen EGM Geri Ödemeleri!

Geri ödeneceği taahhüt edilen Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarifesindeki ücretlerin hala ödenmemiş olmasını şikayet etmek istiyorum. Dilekçe yazmamız gerektiği belirtilmişti, ben de bilgilerimi vererek dilekçemi(ayrıca ne gerek varsa) 2012-Aralıkta Ziya Gökalp Caddesi üzerinde bulunan şubeleri aracılığıyla AVEA'ya göndermiştim. AVEA ile iletişime geçtiğimde (Tam hatırlamıyorum ama Ocak ya da Şubat ayı -2013- içerisinde) bu ücretlerin tarafıma 3 hafta içerisinde ödeneceği söylendi ama Nisan ayına girdik, hala bir gelişme yok. Belki sesimi buradan duyurabilirim.

Raif 29 Okunma

Cevaplar

 • Raif 24 Mayıs 2013

  Arandığım doğru ama çözüm bulmak için değil, anket yapmak için, yani yine rahatsız ediliyorum. Üstelik neden aranıyorum ki, işlem yapın, sadece işlem yapın ve "para aktarılmıştır" gibi bir sonuç cümlesini tarafıma kısa mesaj gönderebilirsiniz. Sizden bunu istiyorum, başka bişey değil. İsterseniz bu tarihten itibaren tekrar arayabilirsiniz ama üstteki yazdıklarım doğrultusunda işlem yaparsanız müşteri memnuniyetini gerçekten önemsediğinizi biliriz. Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.04.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Raif 29 Nisan 2013

  İncelemeler hala devam ediyor sanırım(!), hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Haftanın 7 günü 24 saat sizi arayabileceğimi biliyorum, aradım da, ama çözüm YOK. Sanırım olmayacak da.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön