02 Eylül 2013

Avea Ödenmemiş Gözüken Faturalar Konusunda Yardımcı Olmuyor!

Kredi kartımla otomatik ödeme talimatı ile ödemesi yapılan Avea faturam ödenmemiş olarak gözükmektedir. 2-3 gündür problemi çözmek için uğraşıyorum ama hiç bir şekilde bana yardımcı olunmuyor. Kredi kartı esktresini faks çektim onay kodu gönderdim.Yatırılma saatini bankamdan öğrenip Avea'ya söyledim hiç bir şekilde sorun çözülmedi. Şu işi halledeyim Avea hattımı kırıp atacağım.

Emre 55 Okunma

Cevaplar

 • Emre18 Eylül 2013

  sorun 16 gün sonra çözüldü. Banka onaylı ekstreyi 0212 478 68 78 numaralı faksa gönderince faturamı ödediğimi kanıtladım. Fakat çağrı merkezindeki çalışanların tutumundan ve Avea müşteri ilişkilerinden hiç mi hiç memnun kalmadım. Otomatik ödeme talimatınız varsa iptal ettirmenizi öneririm elden ödemesi en garantisi. Avea daha o alt yapıya ulaşamamış.

 • Emre12 Eylül 2013

  Sorun halen çözülmedi en sonunda gidip ödüyeceğim parayı ödemiş olduğum 35 tlyi de hayrına Avea ya bagışlıyacağım. Belki müşteri servislerindeki çalışanlarına problem çözme tekniklerini öğretirler. Önce ekstreyi gönderin dediler gönderdim olmaz banka onaylı olması lazım dediler. Şİmdi onuda gönderdim sistemde bulamıyoruz diyorlar. Avea genel merkezine direk elden taktim etmek istiyorum parayı.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Emre03 Eylül 2013

  Birde alışmışlar her şikayete aynı cevabı veriyorlar. Başında oturan kişi kopyala yapıştır yapıyor büyük ihtimal.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön