Avea Ödenmemiş Fatura Var Diyerek Hattım Kesti!

Ömer G. |

Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatım var ve ekstreye göre eylül ayı faturası ödenmiş gözüküyor ve ben kredi kartımı günü geçmeden ödedim. Avea telefonun mesaj,arama ve internetini ödenmemiş faturanız var diyerek kesti.Bende ekstreyi banka aracılığı ile tarafınıza faks çektim.

Bana bu konu ile ilgili mail adresinizi gönderin ben de ekstreleri e-posta yolu ile göndereyim. Yoksa bir hukukçu olarak öncelikle tüketici hakem heyetine sonra tüm iç hukuk yollarına başvuracağım.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  19:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  08:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş