Avea Ödenmemiş Fatura Sorunu!

Mehmet B. |

Yaklaşık 3 ay önce Avea'dan Pttcell'e geçiş yaptım Avea faturamı da Malatya'da yoldaş iletişim diye bir yerde ödedim. Ancak aradan 2 ay geçmesine rağmen hala faturam ödenmemiş görünüyor. Başka bir şubeden sorduğumda yatırdığınız yere gidin diyor yatırdığım yerde ise faturayı yatırdıklarını onlarla alakalı bir sıkıntı olmadığını söylüyorlar. Şimdi ben bu faturam ile alakalı ne yapabilirim. Tekrar ödemek zorunda kalmak istemiyorum.

Etiketler :

Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  15:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Nisan
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş