Avea Ödenmemesi Gereken Borç Talebi!

Seçil E. |

Avea hattımı iptal ettirdim fakat bana o ayın faturasını ayrıca yüksek miktarda ödemem gereken vergi talep edildi. Eğer ki hattımı iptal ettirmem söz konusu olmasaydı fatura bedelini öderdim fakat konuşma ücreti olmamasından dolayı bu Avea nın yüksek vergi borcunu ödemeyi kabul etmiyorum.

Aynı zamanda yasal takibe girmesinden dolayı defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve bana yardımcı olunmadı borç yasal takibe girdiği için 258 tl olan borç benden 528 tl olarak talep ediliyor ben bu gereksiz vergileri ödemeyi kabul etmiyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçil E.
  02 Ağustos
  16:17

  mamafih hiç ama hiç memnun değilimm ...

 • 18 Mart
  14:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  14:32

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş