Avea Ödenen Faturaya Rağmen Hattı Açmıyor!

Gözde B. |

Yıllardır Avea kullanıcısıyım. Otomatik ödeme talimatım var. Ancak 19. 08. 2013 tarihli faturam kredi kartı hesap ekstremde ödendi gözüküyor. Bunu bankaya onaylatıyorum. Ardından faxlıyorum. Ne fax ellerine ulaştı ne de günlerdir arıyorum ama bir geri dönen olmadı.

Bir de şaka gibi yasal işlem başlatılır lütfen ödeyin diye mail atmışlar. Lütfen başlatın da bakalım kim kimden alacaklı çıkacak?

Benim günlerdir alamadığım hizmet, mağduriyetim nasıl karşılanacak görelim. Bende Avea firmasını kaymakamlık vesilesi ile şikayet edeceğim. Çağrı merkezinin telefon kayıtları dinleniyor. O zaman bir zahmet merak edip bir faksı sordurun ne oldu bu bayan günlerdir arıyor diye. Avea'nın bana çözümle gelmesini istiyorum...

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  08:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Eylül
  17:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş