Avea Ödemiş Olduğum Faturalar Ödenmemiş Görünüyor!

Yeliz A. |

501218**** nolu hattımın Mart - Nisan - Mayıs faturalarını 4441500'den kredi kartı ile ödediğim halde Türk Telekom tahsilat ekranında hala 60 TL borcum gözükmektedir. Bu konuyla ilgili Türk Telekom’a şikayette bulundum ve ödeme yapıldığına dair makbuzun taraflarına gönderilmesini istemektedirler. Her ödeme yapmaya gittiğimde veznedeki personele o faturaları ödedim demekten bıktım.

Mart - Nisan - Mayıs 2012 aylarının ödediğime dair makbuzların mail adresime acil gönderilmesini istiyorum. Bu konu hakkında Avea müşteri hizmetleri ile de görüştüm onlar Avea tarafında borcum olmadığını belirtiyorlar. Ama ben ödediğime dair o belgenin elimde olmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Fatura Ödeme Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  15:00

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş