17 Eylül 2013

Avea Ödedikçe Fatura Gönderiyor!

Bundan 8 ay önce Avea müşteri hizmetlerini aradım. Adıma bulunan 2 adet Avea hattını kapatma talimatı vermek istediğimi ve Avea iletişim merkezine şirketimdeki işlerimden dolayı gidemediğimi izah ederek telefondan kapatma işlemi yapılıp yapılamadığını sordum. Karşımdaki müşteri temsilcisi bana hatları iptal etmem için bir dilekçe yazmamı ve merkeze fax göndermemi söyledi.

Aynen söyledikleri gibi yaptım. Hatta fax'ın ulaşıp ulaşmadığının teyidini aldım. Dolayısı ile kapandığını düşündüğüm hatları aktif halde hiç kullanmadım. Neyse sonra prosedür gereği hat kapama dilekçe ile olmuyormuş bana yanlış bilgi verilmiş v.s. aramışlar ulaşamamışlar. Sonunda sms (mesaj) çekmişler hattın kapanmadığını!

Ferhat 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize elektronik posta gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ferhat 17 Eylül 2013

    Sonra gittim faturaları ödemeye! Yenibosna'da Avea iletişim bayisinden kredi kartım ile 250 TL gibi bir rakam ödedim. Hattın kapanması için gerekli prosedürü gerçekleştirmek istediğimi söyledim. Bana hattımın borçlarından dolayı tamamen kapandığını ödesem bile tekrar açılmayacağını söyledi. Dolayısı ile hiç konuşmadan 4 ay boş yere ödediğim faturalardan sonra bir bakıyorum 3-4 ay sonra yine Avea tahsilat biriminden beni arayıp aynı hat üzerinden 114 TL borçlu çıkarıyorlar. Hattında borcundan dolayı kapandığını söylüyorlar. Adaletmi şimdi bu? Hiç yoktan yere 300 - 400 TL gibi rakamları ödetmek tüketiciyi bu şekilde yanıltmak? Kurumsal Şirket hatlarını komple Avea'ya taşıyacaktım bireysel olarak benden haksız yere 300 400 TL tahsil eden Avea, kurumsal olarak şirketimden ne kadar tahsil eder ALLAH bilir! Ayrıca müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarınızda beni 2. defada yanıltan Avea bayisinden kaşeli dilekçe almamı istedi. Peki size soruyorum! Bayi sizce kabul edermi bunu? Bu boş sebepler yüzünden ayrıca sicilimde zarar görmüştür!

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön