Avea Ödediğim Faturalarım Ödenmedi Görünüyor!

Ahmet K. |

0 533 208 ** ** nolu hattıma ilişkin fatura borçlarını ödemiş olmama rağmen Avea iletişim tarafından sistemlerinde ödenmedi gözükmesi ve makbuzları defalarca fax çekip iletim onayı almama rağmen sadece sistemlerinde 10. 10. 2012 tarihli bayinin kredi kartıyla 113. 00 TL ve 70. 00 TL taksitlendirilen fatura borcumun sadece bu kısmı Avea müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerde ödenmiş olduğunu teyit ettim. Fakat diğer 3 adet daha ödenmiş makbuz dokümanları gözükmediğinden dolayı tarafıma hat ile ilgili yasal işlem başlatılarak ödediğim borç tekrardan 423. 00 TL olmuştur ve hat ile ilgili yasal işlem başlatıldığını tarafıma bilgi dahi verilmemiştir. Bununla ilgili bana yardımcı olmuyorlar.

Etiketler :

Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  08:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş